Przeskocz do treści

O mnie

     Urodziłem się w 1977 roku oczywiście w Częstochowie. W moim rodzinnym mieście skończyłem szkołę podstawową oraz szkołę średnią. To właśnie w szkole średniej odezwały się we mej osobie skłonności do działania w życiu publiczny, zostałem wybrany przewodniczącym samorządu uczniowskiego. Następnie ukończyłem Politechnikę Częstochowską ( Wydział Metalurgii oraz Zarządzania.)  W roku 2016 ukończyłem  podyplomowo Akademie Ekonomiczną w Katowicach.

Polityka w moim życiu istniała od zawsze, mama była osobą inwigilowaną w czasach PRL - u oraz internowaną za działalność polityczną. Chcąc nie chcąc załapałem więc politycznego bakcyla.

W latach 2001-2006 byłem przewodniczącym Stowarzyszenia Młode Centrum w Częstochowie,  w roku 2004 zostałem sekretarzem Unii Wolności w Częstochowie.  W latach 2006-2013 byłem Przewodniczącym Partii Demokratycznej w Częstochowie, sekretarzem partii w województwie śląskim oraz asystentem eurodeputowanych Jana Kułakowskiego oraz Grażyny Staniszewskiej.  Od 2009 roku byłem wiceprzewodniczącym Stowarzyszenia "Częstochowa2020". Obecnie jestem członkiem SLD.

Byłem również Przewodniczącym Rady Dzielnicy "Ostatni Grosz" oraz Przewodniczącym Rady Ławniczej Sądu Okręgowego w Częstochowie.

Obecnie jestem Radnym Miasta Częstochowy, Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Częstochowy, Rzecznikiem Osób z Niepełnosprawnościami w Częstochowie oraz Przewodniczącym Powiatowej  Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Ulubione motto : "człowiek jest tyle wart ile może dać innym".